Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży B2B

Opis stanowiska:
•Aktywna sprzedaż produktów realizowana przez doradztwo i demonstrację rozwiązań technicznych klientom firmy,
•Rozwój sprzedaży na wyznaczonym obszarze działania poprzez budowanie profesjonalnych i długofalowych relacji z klientami,
•Systematyczna obsługa rynku, pozyskiwanie nowych klientów i bieżące wsparcie
•Nie jest wymagane doświadczenie, gwarantujemy naukę specyfiki branży;

Wymagania:
•wykształcenie średnie;
•podstawową znajomość zagadnień technicznych;
•komunikatywność;
•dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu Office oraz Internetu;

Oferujemy:
•pracę na pełen etat;
•zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
•stabilną posadę w szybko rozwijającej się firmie sprzedającej •popularne usługi związane z reklamą w wyszukiwarkach oraz •atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji
•szkolenia
•możliwość awansu
•pracę od poniedziałku do piątku;
•wdrożenie i przeszkolenie;
•niezbędne narzędzia pracy;
•pracę w małym, prężnym przedsiębiorstwie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”